2 x Hans Abbing Zeefdruk/ Litho AIDS FONDS 1990

2 x Hans Abbing Zeefdruk/ Litho AIDS FONDS 1990 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 18,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
2 x Hans Abbing Zeefdruk/ Litho AIDS FONDS 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Hans Abbing Zeefdruk/ Litho AIDS FONDS 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Hans Abbing Zeefdruk/ Litho AIDS FONDS 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Hans Abbing Zeefdruk/ Litho AIDS FONDS 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Hans Abbing Zeefdruk/ Litho AIDS FONDS 1990 kopen? Bied vanaf 1!2 x Hans Abbing Zeefdruk/ Litho AIDS FONDS 1990 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Hans Abbing (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

2 X Unieke zeefdrukken van Hans Abbing 1990.

T.b.v. HET AIDS FONDS
Hier zijn ook de aankondigings poster van gemaakt !
Afmetingen: ca 70 x 49 cm.
Nooit ingelijst geweest.
Liefst ophalen in Ootmarsum of in een kokerdoos met de post !

Dit item is verkocht voor 18,00

Starttijd:06-10-2016 om 18:00
Eindtijd:11-10-2016 om 20:00

Biedingen (5):

pizzahut
10 okt. / 08:33
€ 18
Paul020nl
10 okt. / 08:33
€ 16
Paul020nl
7 okt. / 12:04
€ 12
25895
7 okt. / 12:04
€ 10
Paul020nl
7 okt. / 11:19
€ 1