2 x Klaas Gubbels: Acryl op board, ingelijst - Verkocht

2 x Klaas Gubbels: Acryl op board, ingelijst kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 450,00

2 x Klaas Gubbels: Acryl op board, ingelijst kopen? Bied vanaf 450!2 x Klaas Gubbels: Acryl op board, ingelijst kopen? Bied vanaf 450!2 x Klaas Gubbels: Acryl op board, ingelijst kopen? Bied vanaf 450!2 x Klaas Gubbels: Acryl op board, ingelijst kopen? Bied vanaf 450!2 x Klaas Gubbels: Acryl op board, ingelijst kopen? Bied vanaf 450!2 x Klaas Gubbels: Acryl op board, ingelijst kopen? Bied vanaf 450!2 x Klaas Gubbels: Acryl op board, ingelijst kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  avholstein

20 verkochte items
  • Klaas Gubbels (1934)

2 x acryl op board, ingelijst. Gesigneerd met KG. Jaartal 1985.

1 x tietentafel,  1 x gezicht

Afmetingen: (2×) 45 cm x 87 cm. Het zijn dus relatief grote werken, en met wat tussenruimte naast elkaar opgehangen een zeer mooi en aanzienlijk geheel.

Het werk lijkt te zijn geschilderd op 2 houten hergebruikt paneeltjes. Op beide werken is er een drie- of viertal kleine spijkergaatjes te zien.

De werken zijn netjes achter glas ingelijst en voorzien van ophangsysteem.

Afhalen in Gouda heeft de voorkeur. Verzenden is mogelijk, maar glasschade is dan op risico koper.

Dit item is verkocht voor 450,00
Starttijd:17-05-2016 om 09:59
Eindtijd:30-05-2016 om 10:51