2 X THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier - Verkocht

2 X THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!
2 X THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!2 X THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!2 X THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!2 X THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!2 X THEO NIERMEIJER, Gemengde technieken/gouache op papier kopen? Bied vanaf 1!
  • Theo Niermeijer (1940-2005)

2 mooie originele werken op papier.

Ca 90 x 65

Kleine beschadiging, zie foto

Met atelier stempel en 1 x gesigneerd.

Liefst op halen in Ootmarsum of in een koker met de post.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:26-09-2016 om 16:12
Eindtijd:02-10-2016 om 19:22
Biedingen (10)
dylan
02 okt. / 19:13
€ 30
fritzdacat
02 okt. / 19:07
€ 25
dylan
02 okt. / 19:06
€ 20
fritzdacat
02 okt. / 19:06
€ 20
dylan
02 okt. / 18:56
€ 18
liefhebben
02 okt. / 18:47
€ 16
mien14
02 okt. / 18:47
€ 14
liefhebben
02 okt. / 08:15
€ 12
daanj
02 okt. / 08:15
€ 10
daanj
28 sep. / 22:43
€ 1