4 x Ton Schulten, fraai serie zeefdrukken , ingelijst. Gesigneerd en genummerd

4 x Ton Schulten, fraai serie zeefdrukken , ingelijst. Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 775!

Verkoopprijs: € 775,00

4 x Ton Schulten, fraai serie zeefdrukken , ingelijst. Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 775!4 x Ton Schulten, fraai serie zeefdrukken , ingelijst. Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 775!4 x Ton Schulten, fraai serie zeefdrukken , ingelijst. Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 775!4 x Ton Schulten, fraai serie zeefdrukken , ingelijst. Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 775!4 x Ton Schulten, fraai serie zeefdrukken , ingelijst. Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 775!4 x Ton Schulten, fraai serie zeefdrukken , ingelijst. Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 775!4 x Ton Schulten, fraai serie zeefdrukken , ingelijst. Gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 775!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1492 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Ton Schulten (1938)
GesigneerdHandgesigneerd

Vier prachtige zeefdrukken van Ton Schulten. Deze serie van vier is op dezelfde manier ingelijst met prachtige blauwe bewerkte lijsten met dubbel passe partout, kunnen zo worden opgehanden. Met een oplage van 180 exemplaren hebben deze vier werken allemaal nummer 130. De lijsten zijn 50 x 40 cm en het zeefdruk is in beeld over een afmeteing 24 x 20 cm. Bieden vanaf € 795,--

De werken kunnen als pakket worden verzonden of worden opgehaald in onze galerie Arkel.

Dit item is verkocht voor 775,00

Starttijd:12-03-2018 om 10:00
Eindtijd:26-03-2018 om 22:00

HvdS
26 mrt. / 12:22
€ 775