7 X P.W.M. Trap (steendrukken)

7 X P.W.M. Trap (steendrukken) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

7 X P.W.M. Trap (steendrukken) kopen? Bied vanaf 1!7 X P.W.M. Trap (steendrukken) kopen? Bied vanaf 1!7 X P.W.M. Trap (steendrukken) kopen? Bied vanaf 1!7 X P.W.M. Trap (steendrukken) kopen? Bied vanaf 1!7 X P.W.M. Trap (steendrukken) kopen? Bied vanaf 1!7 X P.W.M. Trap (steendrukken) kopen? Bied vanaf 1!7 X P.W.M. Trap (steendrukken) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  RDA
FA. (1)

39 verkochte items
  • Pieter Trap (1821-1905)
GesigneerdHandgesigneerd

Foto 1: P.W.M. Trap (steendruk); Mannen-Gewaad (17e eeuw), Door P. W. M. Trap naar een werk van n. v.d. Kellen
Foto 2: P.W.M. Trap (steendruk); Poorters (12e eeuw), Door P. W. M. Trap naar een werk van n. v.d. Kellen
Foto 3: P.W.M. Trap (steendruk); Schilderwerk van omstreeks 800, Door P. W. M. Trap naar niet nader bekende kunstenaar
Foto 4: P.W.M. Trap (steendruk); Schilderwerk uit de negende eeuw, Door P. W. M. Trap naar niet nader bekende kunstenaar
Foto 5: P.W.M. Trap (steendruk); Krijgs-Enginen, Door P. W. M. Trap naar een werk van n. v.d. Kellen
Foto 6: P.W.M. Trap (steendruk); Kerk uit de negende eeuw, Door P. W. M. Trap naar een werk van n.W.J. Hofdijk
Foto 7: P.W.M. Trap (steendruk); Muziek-schrift uit de negende eeuw, Door P. W. M. Trap naar niet nader bekende kunstenaar

De maten van de werken waar de drukken/lithos op zijn gezet zijn 23,5 bij 15 cm.
Drukken zijn gesigneerd; "Steendr. v. P.W.M. Trap"
In goede staat.

Dit item is verkocht voor 9,00

Starttijd:10-10-2016 om 11:05
Eindtijd:15-10-2016 om 16:05

Biedingen (6):

26051
15 okt. / 15:57
€ 9
martijntjd
15 okt. / 15:56
€ 7
26051
15 okt. / 15:56
€ 5
martijntjd
15 okt. / 15:56
€ 5
26051
15 okt. / 15:55
€ 3
martijntjd
15 okt. / 12:40
€ 1