36 prenten op inoshi papier door Nederlands beeldhouwer, graficus en kunstschilder Aad de Haas (1921-1972).
Introductie door Prof. J.B.M. Sarneel.
Drukkerij Imaba, Den Haag.
Den Haag: Uitgeverij W.A. Palm, 1968.
De reeks Passie prenten, bestaande uit veertig lino-sneden van Aad de Haas, werd in 1961 vervaardigd en in drie exemplaren door de kunstenaar met de hand op Japans papier afgedrukt. Ieder blad hiervan werd gesigneerd. Genoemde drie suites zijn in het bezit van J. van Oers te Uden, Ir. C.E.P. Raedts te Heerlen en Aad de Haas te Schaesberg. Deze uitgave bevat veertig reproducties op ware grootte op Japans papier, gevat in passe-partouts waarbij gevoegd een tekstboek met een inleiding van Prof. J.B. Sarneel.
Deze set bevat 36 van de 40 passie prenten (nummers 8, 21, 22, 23 ontbreken).
Nummer 5 en de textielen hoes zijn apart ingelijst.
Afmetingen ingelijste hoes: 44 x 62 x 5,5 cm.
Afmetingen ingelijste prent 5: 38 x 47 x 2,5 cm.
Afmetingen passe-partout: 34 x 24 cm.
Afmetingen prent: 25 x 19 cm.
Editie: 198 van de 200.
Conditie: goed.