Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Fotografie |
Techniek | C-Print |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Onbekend |
Een foto van de Nederlandse kunstenaar Aad de Haas (1920-1972).
-Gesigneerd door Aad de Haas met potlood rechtsonder.
-Oplage onbekend. Jaartal onbekend. Techniek onbekend.
-Afmetingen: 39 x 18 cm.
-Herkomst: Uit een collectie werken van Aad de Haas.
-Conditie: In goede staat met slijtplekjes en kreukjes op de hoeken.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
(Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog een werk van Aad de Haas ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Informatie over de kunstenaar:
Adrianus Johannes (Aad) de Haas, (Rotterdam, 30 december 1920 - Schaesberg, 21 maart 1972), was een Nederlands beeldhouwer, graficus en kunstschilder, wiens werk meestal wordt gekarakteriseerd als figuratief expressionistisch.
Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam).
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | Goed | ||
In goede staat met slijtplekjes en kreukjes op de hoeken. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. | |||
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 25-11-2019 om 15:08 |
Eindtijd | 5-12-2019 om 22:26 |