Aad de Haas - Huiskamer figuur. - Verkocht

Aad de Haas - Huiskamer figuur. kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Aad de Haas - Huiskamer figuur. kopen? Bied vanaf 45!Aad de Haas - Huiskamer figuur. kopen? Bied vanaf 45!Aad de Haas - Huiskamer figuur. kopen? Bied vanaf 45!Aad de Haas - Huiskamer figuur. kopen? Bied vanaf 45!Aad de Haas - Huiskamer figuur. kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Aad de Haas (1920-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie druk.
Afmeting druk 28x29cm
In oud passe partuur.
Zie foto's.
ConditieRedelijk

Mooie druk. Papier goed. Verkleuring.

Aad de Haas (1920-1972)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

437 verkochte items
40 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:31-07-2018 om 11:02
Eindtijd:07-08-2018 om 21:37
Henk889
06 aug. / 15:51
€ 45