Aad de Haas - Interieur II

Aad de Haas - Interieur II kopen? Bied vanaf 30!

Aad de Haas - Interieur II

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Aad de Haas - Interieur II kopen? Bied vanaf 30!Aad de Haas - Interieur II kopen? Bied vanaf 30!Aad de Haas - Interieur II kopen? Bied vanaf 30!Aad de Haas - Interieur II kopen? Bied vanaf 30!Aad de Haas - Interieur II kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

79 verkochte items
  • Aad de Haas (1920-1972)
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie linosnede van Aad de Haas
Met blindstempel Nel de Haas afm papier H 56 Br 38 cm

Papier is in nieuwstaat niet verkleurd

Zeer mooie druk

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-01-2021 om 15:05
Eindtijd:04-02-2021 om 22:20

Biedingen (5):

Peterhuppertz
4 feb. / 21:08
€ 50
emiliomosini
4 feb. / 21:08
€ 45
emiliomosini
4 feb. / 21:06
€ 40
Peterhuppertz
3 feb. / 21:38
€ 35
emiliomosini
22 jan. / 16:20
€ 30