Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Onderwerp | Naakt |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 38.5 x 21.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 50 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 27-6-2020 om 22:40 |
Eindtijd | 5-7-2020 om 20:17 |