Linodruk op erg dun, kwetsbaar papier. Ook deze afbeelding is gebruikt in een postume uitgave. Dit exemplaar uit de periode 1966/1968 is door de kunstenaar zelf gesigneerd. Omranding afbeelding is iets verkleurd en binnen de afbeelding zitten op de lamp wat kleine bruine vlekjes. Afmeting blad 47,5 x 33 cm. Afbeelding 40 x 24 cm.
Redelijk
Omranding afbeelding iets verkleurd. In lamp afbeelding zitten wat bruine plekjes.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00