A.A.H.Arens, getekend, staand naakt, - Verkocht

A.A.H.Arens, getekend, staand naakt,  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

A.A.H.Arens, getekend, staand naakt,  kopen? Bied vanaf 25!A.A.H.Arens, getekend, staand naakt,  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
  • Albert Arens (1881-1958)
TypeTekening / Aquarel

Albertus, Antonius, Hermanus, Arens , 1881-1958

uit schetsboek van de kunstenaar,distributie door nazaten uit inboedel,

een tekening wel gesigneerd een ander weer niet.

Deze niet gesigneerd ( wordt foto van signatuur bijgevoegd)

Hij studeerde in München aan de Hochschule fur B.K.

hij, schilderde, tekende, maakte portretten, landschappen, stillevens, muurschilderingen,

en glas-in-lood-ramen.

incl. zilv.kl. lijst met glas.40x50 / verzenden, aantekenen, goed verpakt, Ned. 10,-

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:04-05-2014 om 23:16
Eindtijd:09-05-2014 om 23:16
Mah
09 mei / 20:33
€ 25