Ongespecificeerd - Aardewerkfabriek Katwijk, Kan - Verkocht

Ongespecificeerd - Aardewerkfabriek Katwijk, Kan kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Ongespecificeerd - Aardewerkfabriek Katwijk, Kan kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Aardewerkfabriek Katwijk, Kan kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Aardewerkfabriek Katwijk, Kan kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Aardewerkfabriek Katwijk, Kan kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Aardewerkfabriek Katwijk, Kan kopen? Bied vanaf 1!Ongespecificeerd - Aardewerkfabriek Katwijk, Kan kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

1920-1930; veelkleurig pastel kannetje (creme, grijd en jadegroen) in zijdeglans stroomglazuur, ongemerkt en ongesigneerd waarschijnlijk ontwerp van Gerard Klinkenberg of Henk van der Voet, op de rand van de schenktuit een kleine en een wat grotere chip.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:12-06-2018 om 23:19
Eindtijd:26-06-2018 om 22:35
Ria047
19 jun. / 21:36
€ 1