Aart van Dobbenburgh - Bouquet

Aart van Dobbenburgh - Bouquet kopen? Bied vanaf 40!
Aart van Dobbenburgh - Bouquet kopen? Bied vanaf 40!Aart van Dobbenburgh - Bouquet kopen? Bied vanaf 40!Aart van Dobbenburgh - Bouquet kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Mtblanck73

Lid sinds 2020
0 verkochte items
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
Jaartal1955
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen425 cm x 300 cm (h x b)
Lijst427 cm x 302 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Titel: Bouquet
In verkoop wegens verhuizing.

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

Alle items van deze kunstenaar(9) Geplaatst door  Mtblanck73

Lid sinds 2020
0 verkochte items
302 cm
427 cm
300 cm
425 cm

Starttijd:02-08-2020 om 10:06
Eindtijd:08-08-2020 om 22:49
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieBorculo, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie