Aart van Dobbenburgh - C3612 - Hand gekruizigd

Aart van Dobbenburgh - C3612 - Hand gekruizigd kopen? Bied vanaf 10!
Aart van Dobbenburgh - C3612 - Hand gekruizigd kopen? Bied vanaf 10!Aart van Dobbenburgh - C3612 - Hand gekruizigd kopen? Bied vanaf 10!Aart van Dobbenburgh - C3612 - Hand gekruizigd kopen? Bied vanaf 10!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1944
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
Lijst52.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aart van Dobbenburgh - hand gekruizigd, gesigneerd r.o., litho, beeldmaat 35 x 28 cm, lijstmaat 52,5 x 41,5cm

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

papier vergeeld met oa vochtvlek, lijst oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1249 verkochte items
Alle items van deze verkoper (191)
41.5 cm
52.5 cm
28 cm
35 cm
Starttijd:07-09-2022 om 18:42
Eindtijd:16-09-2022 om 21:48
Openingsbod € 10
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier