Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. - Verkocht

Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!Aart van Dobbenburgh - Ingelijste litho , De drie konijnen – 1929 – nr 1 van 25 ex. kopen? Bied vanaf 60!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1929
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 50 cm (h x b)
Lijst58 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 1 van 25 exemplaren.
  • Een vroege en zeldzame litho uit 1929 van de Nederlandse kunstenaar Aart van Dobbenburgh (1899-1988), getiteld “De drie konijnen”.
    -Handgesigneerd, -gedateerd, -genummerd en -getiteld met potlood. Ook is de litho in de druk gedateerd naast het ‘peace-teken’ van de kunstenaar.

    -Ingelijst in de originele houten lijst met linnen passe-partout en glasplaat.
    -Gemaakt in een oplage van 25 exemplaren. Dit is nr. 1.
    -Afmetingen: Lijst: 58 x 72 cm. Beeld: 37 x 50 cm.
    -Conditie: De litho is in prima staat. Het blad is licht ‘gebobbeld’. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s.

    Het werk kan zo aan de muur.

    (Gelijktijdig met deze litho bieden wij nog een werk van Aart van Dobbenburgh ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

    Informatie over de kunstenaar:

    Aart van Dobbenburgh (Amsterdam, 30 september 1899 – Haarlem, 3 juli 1988) was een Nederlands kunstenaar en graficus, bekend door zijn verfijnde lithografieën.
    -Opleiding: de Kunstnijverheidsschool Quellinus Amsterdam.

    In 1936 werd hij benoemd tot docent aan de Koninklijke Academie in Den Haag.
    In 1965 ontving hij de Leo Tolstoj-medaille. Koningin Juliana benoemde hem tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.
    Zijn werk is vertegenwoordigd in het Rijksprentenkabinet te Amsterdam, Museum Boijmans Van Beuningen te Rotterdam, Gemeentemuseum Den Haag, Teylers Museum te Haarlem, Museu de Ovar te Portugal en in particuliere collecties over de gehele wereld.

    Afhandeling: Let op a.u.b.

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat….Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen.

    -Bij het afhalen houden wij ons aan de door het RIVM voorgeschreven voorschriften van afstand houden en zullen wij zorgen dat het werk klaar staat bij onze voordeur.

    -Vanwege de kwetsbaarheid kan het werk NIET per post verzonden worden.

    -U kunt wel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”.

    (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”)

    Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor 1 tot en met 5 werken van dit formaat: € 45,50.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De litho is in prima staat. Het blad is licht ‘gebobbeld’. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s. Het werk kan zo aan de muur.

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84 )

2942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
72 cm
58 cm
50 cm
37 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2020 om 14:21
Eindtijd:30-08-2020 om 19:44
MLQ
30 aug. / 17:44
€ 60