Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes - Verkocht

Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes kopen? Bied vanaf 20!Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes kopen? Bied vanaf 20!Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45.5 cm x 56.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho uit 1977.Potlood gesigneerd rechtsonder.In de steen gedateerd rechtsonder.Beeldmaat 27,5x38 cm.Bladmaat 45,5x56,5 cm.Losbladig.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
56.6 cm
45.5 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:06-12-2018 om 20:13
Eindtijd:14-12-2018 om 20:59
Ferre
07 dec. / 13:48
€ 20