Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes - Verkocht

Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes kopen? Bied vanaf 20!Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes kopen? Bied vanaf 20!Aart van Dobbenburgh - Kinderschoentjes kopen? Bied vanaf 20!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45.5 x 56.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho uit 1977.Potlood gesigneerd rechtsonder.In de steen gedateerd rechtsonder.Beeldmaat 27,5x38 cm.Bladmaat 45,5x56,5 cm.Losbladig.

Verzendkosten aangetekend binnen Nederland 12,50 euro.

ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd6-12-2018 om 20:13
Eindtijd14-12-2018 om 20:59