Aart van Dobbenburgh: Litho –Erf met boomen - 1924 - Verkocht

Aart van Dobbenburgh: Litho –Erf met boomen - 1924 kopen? Bied vanaf 30!
Aart van Dobbenburgh: Litho –Erf met boomen - 1924 kopen? Bied vanaf 30!Aart van Dobbenburgh: Litho –Erf met boomen - 1924 kopen? Bied vanaf 30!Aart van Dobbenburgh: Litho –Erf met boomen - 1924 kopen? Bied vanaf 30!Aart van Dobbenburgh: Litho –Erf met boomen - 1924 kopen? Bied vanaf 30!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg en zeldzaam werk
Gesigneerd en gedateerd in potlood: 8/14, Erf met boomen, AartvanDobbenburgh 1924
Gemonogrammeerd in druk: AvD 24
Beeldmaat: 24,5 x 20 cm
Bladmaat: 31,5 x 24 cm
Conditie: herstelde beschadiging in onderste marge

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:19-02-2018 om 20:15
Eindtijd:25-02-2018 om 18:15
OWK
19 feb. / 22:38
€ 30