Aart van Dobbenburgh: Litho - Kapel - 1925 - Verkocht

Aart van Dobbenburgh: Litho - Kapel - 1925 kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Aart van Dobbenburgh: Litho - Kapel - 1925 kopen? Bied vanaf 15!Aart van Dobbenburgh: Litho - Kapel - 1925 kopen? Bied vanaf 15!Aart van Dobbenburgh: Litho - Kapel - 1925 kopen? Bied vanaf 15!Aart van Dobbenburgh: Litho - Kapel - 1925 kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  CIRQ_Collection
FA. (4)

78 verkochte items
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg en zeldzaam werk
Gesigneerd en gedateerd in potlood: Kapel, AartvanDobbenburgh 1925
Gemonogrammeerd in druk: AvD 25
Beeldmaat: 15,7 x 26,8 cm
Bladmaat: 25 x 32,5 cm
Conditie: goed

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:04-05-2018 om 22:50
Eindtijd:13-05-2018 om 18:50
ajsch
13 mei / 15:28
€ 15