Aart van Dobbenburgh - litho - Lentedroom

Aart van Dobbenburgh - litho - Lentedroom kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Aart van Dobbenburgh - litho - Lentedroom kopen? Bied vanaf 40!Aart van Dobbenburgh - litho - Lentedroom kopen? Bied vanaf 40!Aart van Dobbenburgh - litho - Lentedroom kopen? Bied vanaf 40!Aart van Dobbenburgh - litho - Lentedroom kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho uit 1943. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

In de steen monogram en jaartal linksonder.

Beeldmaat 43 x 29 cm. Bladmaat 65 x 48 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:22-11-2017 om 17:14
Eindtijd:01-12-2017 om 19:19

Sennink3817HP
1 dec. / 19:10
€ 40