FA. (1)

Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy

Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy kopen? Bied vanaf 55!
Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy kopen? Bied vanaf 55!Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy kopen? Bied vanaf 55!Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy kopen? Bied vanaf 55!Aart van Dobbenburgh - Litho: Marthy kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

818 verkochte items
Alle items van deze verkoper (383)
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
Jaartal1958
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Aart van Dobbenburgh. Titel: Marthy.  Afmetingen blad: H64 x b48cm. Afmetingen voorstelling: H43 x b34cm. Het werk is rechts onderaan met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van het, aangeboden werk, wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag  en donderdag.

Van Dobbenburgh werd bekend door zijn lithografieën. Hij tekende diverse onderwerpen, zoals bloemen, portretten, landschappen, maar de menselijke handen waren zijn favoriet. Aan de Kunstnijverheidsschool Quellinus te Amsterdam genoot hij zijn eerste opleiding waarbij hij uitblonk in de lithografie. Hij vertelde in diverse interviews bewonderaar van Jan Toorop en Van Gogh te zijn.

Vanaf augustus 1919 was zijn grafisch werk regelmatig te zien in tentoonstellingen. Hij exposeerde voor het eerst in 'Kunstzaal Parklaan' te Bussum en in januari 1920 was hij vertegenwoordigd in een door de Vereeniging tot bevordering der Grafische Kunst gehouden expositie in het Stedelijk Museum te Amsterdam.

Wat golven in het blad, rechts bovenaan

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

Alle items van deze kunstenaar(9)
FA. (28)

818 verkochte items
34 cm
43 cm
Starttijd:12-02-2022 om 14:10
Eindtijd:17-02-2022 om 20:06
Openingsbod€ 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
VerzendingWereldwijd