Aart van Dobbenburgh: Litho – “Armenhuis Vrouwtje” - 1922 - Verkocht

Aart van Dobbenburgh: Litho – “Armenhuis Vrouwtje” - 1922  kopen? Bied vanaf 55!
Aart van Dobbenburgh: Litho – “Armenhuis Vrouwtje” - 1922  kopen? Bied vanaf 55!Aart van Dobbenburgh: Litho – “Armenhuis Vrouwtje” - 1922  kopen? Bied vanaf 55!Aart van Dobbenburgh: Litho – “Armenhuis Vrouwtje” - 1922  kopen? Bied vanaf 55!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Vroeg en zeer zeldzaam werk
Genummerd, gesigneerd en gedateerd in potlood: 7/10, “Armenhuis Vrouwtje” - AartvanDobbenburgh nov. ‘22
Gemonogrammeerd in druk: AvD
Beeldmaat: 28,5 x 39 cm
Bladmaat: 31 x 44 cm
Conditie: goed

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:16-01-2018 om 14:11
Eindtijd:21-01-2018 om 17:16
MLQ
21 jan. / 17:11
€ 55