FA. (7)

Aart van Dobbenburgh - stilleven

Aart van Dobbenburgh - stilleven kopen? Bied vanaf 45!
Aart van Dobbenburgh - stilleven kopen? Bied vanaf 45!Aart van Dobbenburgh - stilleven kopen? Bied vanaf 45!Aart van Dobbenburgh - stilleven kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
Jaartal1928
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Grafiek van Van Dobbenburgh. Met potlood gesigneerd. Passe partout zou vervangen moeten worden. ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Een werk op leeftijd. Heeft wat kleine beschadigingen. Van een kleine breuk in het papier is een detailfoto gemaakt. Het werk zit onder (een oud) passe partout. Bij verzending wordt deze losgesneden en niet meegestuurd Het werk is door ouderdom egaal verkleurd. Vandaar de lage instapprijs.

Aart van Dobbenburgh (1899-1988)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
48 cm
65 cm
Starttijd:13-03-2022 om 08:21
Eindtijd:24-03-2022 om 22:30
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland