Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) - Verkocht

Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) kopen? Bied vanaf 35!Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) kopen? Bied vanaf 35!Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) kopen? Bied vanaf 35!Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) kopen? Bied vanaf 35!Aart van Dobbenburgh - Z.t. (clematisbloesem over rots) kopen? Bied vanaf 35!
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1941
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 15 cm (h x b)
Incl. lijst37.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Van Dobbenburgh uit 1941.  Ingelijst met zuurvrije materialen. Zwart houten lijst met passepartout. De litho verkeert in een goede conditie. Papier is van goede kwaliteit. Handgesigneerd en tevens met monogram in de druk. Beeldmaat: 20 x 15 cm.  Bladmaat: 27,5 x 19,5 cm. Lijstmaat: 37,5 x 32,5 cm.

Aart van Dobbenburgh (Amsterdam, 30 september 1899 – Haarlem, 3 juli 1988) was een Nederlands kunstenaar en graficus.
Van Dobbenburgh werd bekend door zijn lithografieën. Hij tekende diverse onderwerpen, zoals bloemen, portretten, landschappen, maar de menselijke handen waren zijn favoriet.

Zijn totale lithografische oeuvre beslaat naar schatting circa 800 werken. Daarnaast maakte hij een aantal houtsneden en aquarellen. Landelijke bekend zijn de lithografieën van moeder koningin Emma (1936), zijn neef dr. Willem Drees (1949), Henriette Roland Holst (1949) en de toenmalige koningin Juliana (1961).
Werk van Van Dobbenburgh is vertegenwoordigd in het Rijksprentenkabinet te Amsterdam, Museum Boijmans Van Beuningen te Rotterdam, Jeroen Boschhuis te 's-Hertogenbosch, Gemeentemuseum Den Haag, Nederlands Steendrukmuseum te Valkenswaard , Teylers Museum te Haarlem, Museu de Ovar te Portugal en in particuliere collecties over de gehele wereld.

Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 13,25
Naar Duitsland € 13,25
Europese Unie € 13,25
Wereldwijd € 25,00

ObjectlocatieLEIDSCHENDAM,  Nederland
Starttijd17-2-2023 om 7:39
Eindtijd26-2-2023 om 21:26
Biedingen (5)