Aart van Dobbenburgh : Litho , Ezel – gesigneerd & ingelijst - 1967

Aart van Dobbenburgh : Litho , Ezel – gesigneerd & ingelijst - 1967 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,00

Aart van Dobbenburgh : Litho , Ezel – gesigneerd & ingelijst - 1967 kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh : Litho , Ezel – gesigneerd & ingelijst - 1967 kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh : Litho , Ezel – gesigneerd & ingelijst - 1967 kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh : Litho , Ezel – gesigneerd & ingelijst - 1967 kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh : Litho , Ezel – gesigneerd & ingelijst - 1967 kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh : Litho , Ezel – gesigneerd & ingelijst - 1967 kopen? Bied vanaf 1!Aart van Dobbenburgh : Litho , Ezel – gesigneerd & ingelijst - 1967 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Aart van Dobbenburgh (1899-1988)
GesigneerdHandgesigneerd

Een grote litho uit 1967 van de Nederlandse kunstenaar Aart van Dobbenburgh (1899-1988)met een voorstelling van een ezel in een landschap.

-Handgesigneerd en –gedateerd met potlood. Ook gedateerd in de druk naast zijn ‘peace-teken’ (‘67’)

-Oplage onbekend.

-Afmetingen: Lijst, 69 x 53 cm. Beeld, 50 x 38 cm.

-Herkomst: “Kunsthandel S. Bonte” in Leiden.

Conditie: In goede staat. Het papier van de litho is wat ‘vergeeld’en het papier heeft een kreuk (in de boom).

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen

INFO OVER DE KUNSTENAAR:

Aart van Dobbenburgh (Amsterdam, 30 september 1899 – Haarlem, 3 juli 1988) was een Nederlands kunstenaar en graficus, bekend door zijn verfijnde lithografieën.
Opleiding: de Kunstnijverheidsschool Quellinus Amsterdam.
In 1965 ontving hij de Leo Tolstoj-medaille. Koningin Juliana benoemde hem tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau.
Zijn werk is vertegenwoordigd in het Rijksprentenkabinet te Amsterdam, Museum Boijmans Van Beuningen te Rotterdam, Gemeentemuseum Den Haag, Teylers Museum te Haarlem, Museu de Ovar te Portugal en in particuliere collecties over de gehele wereld.

Titel: Zonder titel / titel onbekend(“Ezel”).

Kunstenaar: Aart van Dobbenburgh (1899-1988).

Techniek: Litho op papier.

Jaartal: 1967.

Oplage: Onbekend.

Afmetingen: Lijst, 69 x 53 cm. Beeld, 50 x 38 cm.

Ingelijst: Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Zie ook de foto’s.

Klaar om op te hangen.

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: 18,50 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 19,00

Starttijd:26-03-2018 om 15:39
Eindtijd:06-04-2018 om 20:44

Biedingen (9):

OWK
6 apr. / 20:34
€ 19
char
6 apr. / 18:49
€ 17
Aapeloekie
6 apr. / 18:49
€ 15
char
1 apr. / 10:08
€ 11
OWK
1 apr. / 10:04
€ 9
11093
1 apr. / 10:04
€ 7
OWK
1 apr. / 10:04
€ 5
11093
31 mrt. / 15:27
€ 3
OWK
26 mrt. / 21:22
€ 1