Aart van Woensel, ets, Elswout met zicht op de Orangerie 1992, vijfde van dertig

Aart van Woensel, ets, Elswout met zicht op de Orangerie 1992, vijfde van dertig kopen? Bied vanaf 15!
Aart van Woensel, ets, Elswout met zicht op de Orangerie 1992, vijfde van dertig kopen? Bied vanaf 15!Aart van Woensel, ets, Elswout met zicht op de Orangerie 1992, vijfde van dertig kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Aart van Woensel (1929)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel "Elswout" linksonder. Gesigneerd en gedateerd rechtsonder op de prent (A.v.Woensel 1992) en met handtekening in potlood. Genummerd linksonder: 5/30. - Afgebeeld is de in 1879 gebouwde Orangerie van de v.m. buitenplaats Elswout te Overveen. - De tekenaar/docent VanWoensel werd in Velsen geboren in 1929 en was sedert 1969 te Vught woonachtig en werkzaam. Een van zijn leermeesters was Anton Pieck. ets en aquatint ; afb.28,6 x 20,5 cm ; blad 35,3 x 27,3 cm. Aangetekend verzenden: € 8.70

Starttijd:23-06-2015 om 19:37
Eindtijd:07-07-2015 om 19:37
Openingsbod€ 15
ObjectlocatieNederland