Aat Veldhoen, Afrikaanse man, Rotaprint

Aat Veldhoen, Afrikaanse man, Rotaprint kopen? Bied vanaf 35!
Aat Veldhoen, Afrikaanse man, Rotaprint kopen? Bied vanaf 35!Aat Veldhoen, Afrikaanse man, Rotaprint kopen? Bied vanaf 35!Aat Veldhoen, Afrikaanse man, Rotaprint kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Aparte rotaprint door Aat Veldhoen

Nu tentoonstelling van zijn werk in het Rijksmuseum!

Voorstelling van een Afrikaanse man

Losbladig, zichtmaat 40x30, bladmaat 49x34

Gesigneerd en gedateerd m.o. in de plaat 'Veldhoen' en '65'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:27-02-2015 om 20:58
Eindtijd:06-03-2015 om 20:58
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland