Aat Veldhoen - De Generaal, rotaprint - Verkocht

Aat Veldhoen - De Generaal, rotaprint kopen? Bied vanaf 40!
Aat Veldhoen - De Generaal, rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - De Generaal, rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - De Generaal, rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - De Generaal, rotaprint kopen? Bied vanaf 40!
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Voor de verandering eens een portret van een persoon met kleren aan, een uniform nog wel, door Aat Veldhoen. Rotaprint, in de print gesigneerd en gedateerd (VIII 64) linksonder. In goede conditie.

Afmetingen: 50cm x 35cm (blad), 38cm x 32cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-04-2017 om 12:33
Eindtijd:29-04-2017 om 21:38
optica
29 apr. / 21:30
€ 40