Aat Veldhoen - kleurenlitho Aat Veldhoen

Aat Veldhoen - kleurenlitho Aat Veldhoen kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Geplaatst door  tsteen

Lid sinds 2019
2 verkochte items
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
Jaartal1969
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 63 cm (h x b)
Lijst49 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurenlitho met  Aat Veldhoen als Pierrot met zijn eerste vrouw Kabul

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:22-01-2019 om 16:39
Eindtijd:05-02-2019 om 22:45

Josephus01_
5 feb. / 22:18
€ 70