Aat Veldhoen - Litho - naakte vrouw, 1964

Aat Veldhoen - Litho - naakte vrouw, 1964 kopen? Bied vanaf 60!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Aat Veldhoen - Litho - naakte vrouw, 1964 kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen - Litho - naakte vrouw, 1964 kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen - Litho - naakte vrouw, 1964 kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen - Litho - naakte vrouw, 1964 kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen - Litho - naakte vrouw, 1964 kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen - Litho - naakte vrouw, 1964 kopen? Bied vanaf 60!Aat Veldhoen - Litho - naakte vrouw, 1964 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Miles
FA. (35)

1110 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1964
TechniekVaria
StijlKlassiek
OnderwerpNaakt
Afmetingen40 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Litho op papier op karton. Totale maat ca 46x34 cm.
Zichtbare gedeelte is 40x34 cm.
In de druk gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Achter passepartout en glas.
In een goudkleurige houten lijst met wat lichte schade, 57x51 cm.

In goede gebruikte staat. Wat vergeling, lichte foxing, vlekjes, incidentele krasjes.

Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-01-2020 om 19:04
Eindtijd:31-01-2020 om 22:38

edithdubois
31 jan. / 22:31
€ 60