Aat Veldhoen - Man met dik oog - Rotaprint

Aat Veldhoen - Man met dik oog - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 35,00

Aat Veldhoen - Man met dik oog - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Man met dik oog - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Man met dik oog - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Man met dik oog - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!Aat Veldhoen - Man met dik oog - Rotaprint kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
Jaartal1964
TechniekLitho
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rotaprint door Aat Veldhoen.
Voorstelling van een man met een dik oog.
Gesigneerd en gedateerd r.b. in de druk: Veldhoen VII 64'
Veldhoen reed in de jaren '60 op een bakfiets door Amsterdam met zijn zelfgemaakte pers, zodat hij spontaan op straat op verzoek rotsprints kon afdrukken en verkopen.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:31-07-2019 om 15:39
Eindtijd:13-08-2019 om 19:07

pnts
13 aug. / 19:06
€ 35