Aat Veldhoen - Mevr Groenteman

Aat Veldhoen - Mevr Groenteman kopen? Bied vanaf 25!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 45,00

Aat Veldhoen - Mevr Groenteman kopen? Bied vanaf 25!Aat Veldhoen - Mevr Groenteman kopen? Bied vanaf 25!Aat Veldhoen - Mevr Groenteman kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  bob52

Lid sinds 2017
3 verkochte items
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1956
TechniekHoutskool
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Buurvrouw van de Bloemgracht in Amsterdam.

ConditieRedelijk

watervlekken

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:21-01-2019 om 16:16
Eindtijd:29-01-2019 om 19:05

Biedingen (3):

Braamberg
29 jan. / 17:35
€ 45
jako
29 jan. / 17:35
€ 40
Braamberg
28 jan. / 21:57
€ 25