Joan Ponc - Kleurenoffset-litho. Affiche uit 1973
Charles Bragg - Ets THE PERFECT COUPLE/HOLE 18 Handgesignerd
Paul Kingma - Peter Fassbender GMBH & co. - Designed By Paul Kingma -
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1964 |
Techniek | Varia |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Naakt |
Afmetingen | 34.5 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 31-8-2021 om 10:54 |
Eindtijd | 9-9-2021 om 20:21 |