Aat Verhoog: Litho, Ruiters te paard

Aat Verhoog: Litho, Ruiters te paard kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 34,00

Aat Verhoog: Litho, Ruiters te paard kopen? Bied vanaf 1!Aat Verhoog: Litho, Ruiters te paard kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37066 verkochte items
Alle items van deze verkoper (283)
  • Aat Verhoog (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger

Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf, gelden speciale voorwaarden, waaronder een vaste toeslag van 10 euro per item. (zie beschrijving).

Titel: Ruiters te paard
Jaartal: onbekend
Afmetingen beeld: 51 cm x 71 cm (afmetingen blad: 59,5 cm x 79 cm)
Oplage: 54/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat, maar met enkele lichte krasjes binnen het beeld en in de bovenste witrand enkele stukjes tape (buiten het beeld). Ingelijst achter passe-partout waarschijnlijk niet zichtbaar.
Herkomst: Uitgegeven door Prent 190

(Bij het fotograferen van werken op papier worden magneten gebruikt die op de foto zichtbaar kunnen zijn)

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag)

Dit werk kan worden verzonden of worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur.

Garantie:
Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 34,00

Starttijd:26-09-2014 om 16:35
Eindtijd:12-10-2014 om 16:35

Biedingen (14):

ArtAtelier
11 okt. / 09:08
€ 34
monschau
8 okt. / 20:54
€ 29
ArtAtelier
8 okt. / 20:54
€ 25
ArtAtelier
8 okt. / 18:04
€ 17
monschau
8 okt. / 18:04
€ 15
ArtAtelier
8 okt. / 18:04
€ 15
monschau
8 okt. / 18:03
€ 13
ArtAtelier
8 okt. / 18:03
€ 11
monschau
28 sep. / 15:37
€ 9
Braamberg
28 sep. / 15:37
€ 7
monschau
28 sep. / 15:37
€ 7
Braamberg
28 sep. / 15:37
€ 5
monschau
28 sep. / 15:36
€ 3
Braamberg
26 sep. / 22:07
€ 1