• Populair
  • 1e keer aangeboden
  • Aftersale
  • Laatste 24u geplaatst
  • Loopt vandaag af
  • Vanaf 1 euro
Deutsch
English
Français

Ab Knupker - Ad Knupker: Olieverf op doek, Olie op de golven - Ingelijst - Verkocht

Ab Knupker - Ad Knupker: Olieverf op doek, Olie op de golven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Ab Knupker - Ad Knupker: Olieverf op doek, Olie op de golven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ab Knupker - Ad Knupker: Olieverf op doek, Olie op de golven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Ab Knupker (1927-2010)
TypeSchilderij
Periode1945 t/m 1999
TechniekOlieverf
DragerCanvas (Doek)
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Titel: Olie op de golven
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 33 cm x 43 cm
Gesigneerd: Nee, niet gesigneerd
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee, doek gespannen op houten spieraam
Conditie: In zeer goede staat
Herkomst: Onterfd Goed adviseert en helpt erfgoedbeheerders (musea, gemeentes, etc) bij het verbeteren van hun collecties. Voor de objecten die niet in die collecties thuis horen zoekt Onterfd Goed een goed nieuw thuis. Door een object of kunstwerk te kopen in de veiling, help je ons Nederlands erfgoed te bewaren en weer zichtbaar te maken! Voor meer informatie zie: www.onterfdgoed.nl

  

LET OP: Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties zelf, gelden de volgende speciale voorwaarden.

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10,- euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt alleen voor werken aangeboden door de Veilingmeester. Zie hiervoor ook onze veilingregels. 


Passe-partout/lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas kapot is, zal dit wel vermeld worden. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden. 


Afhandeling: Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen op werkdagen tussen 09.15 - 17.15 uur worden afgehaald op het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost. Als u uw aankoop afhaalt, betaalt u geen extra kosten.


Bezichtigen: Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op de vestiging van Kunstveiling in Amsterdam-Zuidoost op werkdagen tussen 09.15 - 17.15 uur. 


Vragen: Wij streven ernaar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de button ‘Vraag de verkoper’ om contact met ons op te nemen. Andere items die wij aanbieden, kunt u bekijken door op de naam van de verkoper te klikken.


Administratieve code:

 

QQOG

 

ConditieZeer Goed
GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

Ab Knupker (1927-2010)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (325)

Lid sinds 2010
45586 verkochte items
Alle items van deze verkoper (839)
Pinterest
43 cm
33 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 51,00
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:26-06-2018 om 09:59
Eindtijd:08-07-2018 om 13:32
Biedingen (12)
P64
08 jul. / 13:22
€ 51
Kratkat
08 jul. / 13:22
€ 47
P64
08 jul. / 13:06
€ 42
jako
08 jul. / 13:06
€ 37
P64
06 jul. / 15:29
€ 32
advanriel
06 jul. / 15:13
€ 27
P64
06 jul. / 15:09
€ 22
advanriel
05 jul. / 01:51
€ 17
ebevdmolen
05 jul. / 01:51
€ 15
ebevdmolen
26 jun. / 20:05
€ 6
Oversloot
26 jun. / 20:05
€ 5
Oversloot
26 jun. / 13:47
€ 1
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.