Ab Steenvoorden, Dubbelportret, Ets - Verkocht

Ab Steenvoorden, Dubbelportret, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Ab Steenvoorden, Dubbelportret, Ets kopen? Bied vanaf 35!Ab Steenvoorden, Dubbelportret, Ets kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Ab Steenvoorden (1933-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Losbladige ets door Ab Seenvoorden.

Fijnzinnig uitgewerkte voorstelling, getiteld 'Dubbelportret'

Losbladig, beeldmaat 14,5x10, bladmaat 27x20

Gesigneerd l.o. 'A.Steenvoorden', getiteld 'Dubbelportret' m.o., en genummerd r.o. '2/10'

Authenticiteit gegarandeerd.

Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)

Ab Steenvoorden (1933-2010)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:02-04-2014 om 22:27
Eindtijd:09-04-2014 om 22:32
lopez
09 apr. / 22:27
€ 35