Ab Steenvoorden, ets, 'bloemige mannenkop'

Ab Steenvoorden, ets, 'bloemige mannenkop' kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Ab Steenvoorden, ets, 'bloemige mannenkop' kopen? Bied vanaf 1!Ab Steenvoorden, ets, 'bloemige mannenkop' kopen? Bied vanaf 1!Ab Steenvoorden, ets, 'bloemige mannenkop' kopen? Bied vanaf 1!Ab Steenvoorden, ets, 'bloemige mannenkop' kopen? Bied vanaf 1!Ab Steenvoorden, ets, 'bloemige mannenkop' kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

609 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Ab Steenvoorden (1933-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets door Noordwijkse kunstenaar Ab Steenvoorden (Leiden 1934- Noordwijk 2010).

Natuurvoorstelling.

Losbladig, beeldmaat 12 x 11 cm, bladmaat 27 x 20 cm.

Oplage: 28/38.

Gesigneerd l.o. 'A.Steenvoorden'.

Authenticiteit volledig gegarandeerd.

Over de kunstenaar:

Kwalificaties: graficus, schilder, aquarellist, tekenaar, pentekenaar, etser, lithograaf, beeldhouwer.

De Noordwijkse kunstenaar Ab Steenvoorden maakte al in de jaren zeventig van de vorige eeuw deel uit van een kunstenaarsgroep in Leiden, De Bange Duivel.  De groep vormde een commune (waarvan ik niet weet of Ab dáár ook deel van uitmaakte), die gevestigd was in een huis met een eigen drukkerij aan de Bakker Koffstraat.

Dit item is verkocht voor 21,00

Starttijd:20-03-2016 om 12:14
Eindtijd:03-04-2016 om 22:14

Biedingen (9):

Eleo
3 apr. / 12:05
€ 21
lenteman
2 apr. / 12:22
€ 19
Eleo
2 apr. / 12:22
€ 17
lenteman
2 apr. / 12:10
€ 13
Eleo
1 apr. / 10:47
€ 11
lenteman
1 apr. / 10:47
€ 11
Eleo
22 mrt. / 19:54
€ 5
Theodosius
22 mrt. / 12:41
€ 3
Eleo
20 mrt. / 22:28
€ 1