Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Droge Naald |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 4/15 |
Ophalen met oorspronkelijke passe partout, verzenden zonder in koker.
Desgewenst kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | Zeer Goed | ||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 12-9-2022 om 15:32 |
Eindtijd | 25-9-2022 om 22:39 |