Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1615 |
Techniek | Gravure |
Drager | Geschept Papier |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 23 x 18 cm (h x b) |
Passe-partout | 27 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Naam gedrukt |
De Reformatie, die reeds eerder was begonnen werd ook in Zuylen een feit en toen bleek het kerkje te klein te zijn.
De toenmalige eigenaar van het Slot, Adam van Lockhorst, schonk aan de gemeente een bedrag van F 4500,--- voor afbraak en opbouw van de kerk en F 1000,-- voor de dakleien. De Stichting Adam van Lockhorst dankt haar naam aan deze schenker.
Conditie | Goed | ||
De conditie zou ik in goed willen noemen . Het werk is nog gaaf ligt alleen los in de Pass-partout. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bodegraven, Nederland | ||
Starttijd | 12-1-2021 om 10:58 |
Eindtijd | 26-1-2021 om 21:46 |
Objectlocatie | Bodegraven, Nederland |