Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraaie tekeningen van de Belgische stad Brugge.
Rechtsonder gesigneerd A. Segaar, getiteld Brugge, bovendien gedateerd Juni 1914.
Losse vellen papier.
Papier van de linker tekening is heel licht gevlekt (in het water).
Verder in goede staat.
(Laatste foto's zijn wat blauw uitgevallen).
Afmeting: ca. 29 x 35 cm.
Wordt opgerold verzonden in een koker.
Starttijd | 13-7-2016 om 20:01 |
Eindtijd | 18-7-2016 om 20:01 |