ABSTRACT door G VAN ECK PARIJS - expo salon de paris - Verkocht

ABSTRACT  door G VAN ECK PARIJS - expo salon de paris kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

ABSTRACT  door G VAN ECK PARIJS - expo salon de paris kopen? Bied vanaf 100!ABSTRACT  door G VAN ECK PARIJS - expo salon de paris kopen? Bied vanaf 100!ABSTRACT  door G VAN ECK PARIJS - expo salon de paris kopen? Bied vanaf 100!ABSTRACT  door G VAN ECK PARIJS - expo salon de paris kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Gerard van Eck (1901-1974)

GERARD VAN ECK 1901 - overl parijs 1974

ABSTRACT

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 70 CM

GESIGNEERD LINKS ONDER VAN ECK

GEDATEERD 1962

ZONDER LIJST

HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR

GEEXPOSEERD 1962 SALON DE PARIS / ZIE LABEL ACHTERZIJDE - FOTOS

VERZENDEN  AANGETEKEND OF OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

VOOR VERDERE INFORMATIE BEZOEK ONZE WEBSITE

Gerard van Eck (1901-1974)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:19-03-2018 om 21:27
Eindtijd:26-03-2018 om 22:27
Mm120357he
26 mrt. / 22:21
€ 100