AC TERHELL - GEITJE in de TUIN - Verkocht

AC TERHELL - GEITJE in de TUIN kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

AC TERHELL - GEITJE in de TUIN kopen? Bied vanaf 55!AC TERHELL - GEITJE in de TUIN kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Adriaan Terhell (1863-1949)
TypeTekening / Aquarel

gesigneerd J le BLANC = AC TERHELL

GEITJE IN DE TUIN

Aquarel in de maat 25 x 34 cm

Gesigneerd recht onder

In lijst met glas in de maat 40 x 50 cm

Beide in goede staat

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Adriaan Terhell (1863-1949)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:12-05-2014 om 17:02
Eindtijd:18-05-2014 om 17:02
Frankm
16 mei / 23:05
€ 55