Academie-gebouw Rapenburg Leiden - Verkocht

  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
Sfeervolle ets van Hendrik Elias Roodenburg van het befaamde Academie-gebouw aan het Rapenburg. Het is de voormalige kloosterkerk van de dominicanessen of Witte Nonnen, daterend van het begin van de zestiende eeuw. Die werd na de Reformatie (1572) toegewezen aan de jonge Leidse universiteit.
Deze ets met de afmeting 26.6 x 21 cm. zit nog in de originele omlijsting van kunsthandel Zwanenburg uit Leiden. Het geheel is van uitstekende kwaliteit.
Het werk is gesigneerd in potlood en nr.42/Leiden. In de plaat bovendien Leiden, het monogram en 1954.
Verzendkosten ( 6.75 euro) voor rekening van de koper.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:31-03-2012 om 20:55
Eindtijd:05-04-2012 om 20:55
Q65
05 apr. / 20:43
€ 40