Ad (Adriaan) Willemen: Originele Kleurets 'Arab Porn', 1992, zeer goede staat

Ad (Adriaan) Willemen: Originele Kleurets 'Arab Porn', 1992, zeer goede staat kopen? Bied vanaf 124!
Ad (Adriaan) Willemen: Originele Kleurets 'Arab Porn', 1992, zeer goede staat kopen? Bied vanaf 124!Ad (Adriaan) Willemen: Originele Kleurets 'Arab Porn', 1992, zeer goede staat kopen? Bied vanaf 124!
  • Ad Willemen (1941-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie originele kleurets van Ad (Adriaan) Willemen (Tilburg, 6 april 1941)

Afmeting: 26,5 x 40,5 cm beeldmaat

Ingelijst: Ja, 52 x 66,5 cm met nieuwe ontspiegeld glas!

Genummerd en in potlood gesigneerd en titel onderin het werk door Ad (Adriaan) Willemen.

Oplagenummer: 1/10, dit is nummer 1

In zeer goede staat.

Verzendkosten Nederland: € 8,- voor aangetekende, verzekerde en dik verpakte verzending of gratis ophalen in Brummen of in Groningen.

Buiten Nederland het pakket versturen is op aanvraag.

Ik streef er naar zo veel mogelijk informatie te geven in de veilingomschrijving. Heeft u echter nog vragen, gebruik dan de 'Vraag de verkoper' link om contact met mij op te nemen.

Kijkt u verder bij mij andere items door op de button 'Alle items van deze verkoper' te klikken.

Starttijd:27-08-2013 om 00:27
Eindtijd:10-09-2013 om 00:27
Openingsbod € 124
Objectlocatie Nederland