Ad Arma kleuren ets 'Droombeelden V' - 1993 - oplage 1/5.

Ad Arma kleuren ets 'Droombeelden V' - 1993 - oplage 1/5. kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Ad Arma kleuren ets 'Droombeelden V' - 1993 - oplage 1/5. kopen? Bied vanaf 75!Ad Arma kleuren ets 'Droombeelden V' - 1993 - oplage 1/5. kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

679 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Ad Arma (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleuren ets van Ad Arma uit 1993.

Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd 1/5.

De afmetingen zijn: 35 x 39 cm en is in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:24-04-2018 om 21:27
Eindtijd:09-05-2018 om 20:27

winkler12
8 mei / 20:42
€ 75