Ad Arma kleuren ets 'Spectator III' - 2001

Ad Arma kleuren ets 'Spectator III' - 2001  kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 96,00

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

679 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Ad Arma (1954)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie kleuren ets van Ad Arma uit 2001.

Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd 9/30.

De afmetingen zijn: 33 x 30 cm en is in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 96,00

Starttijd:26-08-2017 om 20:29
Eindtijd:03-09-2017 om 20:29

Biedingen (12):

HvdS
3 sep. / 20:20
€ 96
audia3
3 sep. / 20:16
€ 91
HvdS
3 sep. / 20:16
€ 86
audia3
3 sep. / 20:16
€ 85
HvdS
3 sep. / 20:15
€ 80
audia3
3 sep. / 20:15
€ 75
HvdS
3 sep. / 20:14
€ 70
audia3
3 sep. / 19:58
€ 65
HvdS
3 sep. / 19:58
€ 60
audia3
3 sep. / 19:58
€ 55
HvdS
3 sep. / 11:04
€ 50
audia3
3 sep. / 10:38
€ 45