Ad Arma - Kleurenets, Dagdelen I - Ingelijst - Verkocht

Ad Arma - Kleurenets, Dagdelen I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ad Arma - Kleurenets, Dagdelen I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma - Kleurenets, Dagdelen I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Ad Arma - Kleurenets, Dagdelen I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (252)

30070 verkochte items
Alle items van deze verkoper (178)
  • Ad Arma (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 52 cm (h x b)
Lijst68 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage32/40

Oorspronkelijke galerieprijs: €1150,-

Ad Arma (1954)

Alle items van deze kunstenaar(21)
FA. (252)

30070 verkochte items
73 cm
68 cm
52 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-06-2020 om 16:04
Eindtijd:11-07-2020 om 20:44
Biedingen (10)
Sderveaux77
11 jul. / 20:34
€ 40
elima
11 jul. / 20:34
€ 35
Sderveaux77
03 jul. / 12:13
€ 30
Oversloot
03 jul. / 12:13
€ 25
Sderveaux77
03 jul. / 12:13
€ 23
Oversloot
30 jun. / 12:00
€ 18
nelleke1958
30 jun. / 12:00
€ 13
nelleke1958
29 jun. / 21:09
€ 5
zaansemosterd
29 jun. / 21:09
€ 3
nelleke1958
29 jun. / 17:17
€ 1