FA. (5)

Ad Arma - Kleurenets FIREDANCER Handgesigneerd---SLECHTS 18 EX!!!

Ad Arma - Kleurenets FIREDANCER Handgesigneerd---SLECHTS 18 EX!!! kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1049 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Ad Arma (1954)
Jaartal2003
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote Kleurenets van Ad Arma uit 2003

Afmeting blad  95 x 78 cm in zeer goede staat.

Handgesigneerd en genummerd 12/18

Het nummer kan afwijken van de foto.
Dit item valt onder de margeregeling

Ad Arma (1954)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1049 verkochte items
95 cm
78 cm
Sluit over 13d 0u 4m 38s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:28-05-2022 om 07:42
Eindtijd:10-06-2022 om 22:18