Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 93 x 75 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 1-6-2022 om 7:41 |
Eindtijd | 10-6-2022 om 20:05 |