FA. (6)

Ad Arma - Kleurenets READING MY SF SLECHTS 23 EX!!!!

Ad Arma - Kleurenets READING MY SF SLECHTS 23 EX!!!! kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Ad Arma (1954)
Jaartal2003
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen107 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage23
Prachtige grote kleurenets van Ad Arma uit 2003.

Afmeting blad   107 x 80 cm in zeer goede staat.

Handgesigneerd en genummerd     12/23

Ad Arma (1954)

Alle items van deze kunstenaar(24)
FA. (34)

1961 verkochte items
80 cm
107 cm
Sluit over 2d 22u 54m 46s
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:22-05-2022 om 07:49
Eindtijd:31-05-2022 om 21:15